O nas

Funkcjonujemy na polskim rynku od 1992 roku. Od początku działamy na rynku reklamowym na terenie całego kraju. Siedziba firmy mieści się w Gdyni, natomiast biura handlowe mamy w Gdyni i w Warszawie.

Jesteśmy producentem oraz importerem gadżetów reklamowych.

Nasza oferta jest cały czas aktualizowana i uzupełniana o nowe produkty i nowoczesne rozwiązania.

W swoim portfolio mamy mnóstwo artykułów reklamowych, począwszy od tych najbardziej popularnych, typu smycze czy długopisy, a kończąc na tych najbardziej ekskluzywnych i wyszukanych upominkach reklamowych, jak skórzana galanteria czy niepowtarzalne wzory pamięci USB i ramek LCD.

Od 2001 roku jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę amerykańskich produktów VipBand.

Nasze opaski VipBand, czyli bilety wstępu jednokrotnego użytku możesz spotkać dosłownie wszędzie: w klubach i dyskotekach, w hotelach, aquaparkach, na wycieczkach zorganizowanych, w programach telewizyjnych oraz na wielu prestiżowych imprezach, np. festiwalach i koncertach.

Od 2002 r. jesteśmy producentem kart plastikowych. Produkujemy laminowane karty plastikowe: magnetyczne, chipowe, zbliżeniowe, identyfikatory ze zdjęciem oraz zwykłe karty rabatowe i stałego klienta. Dzięki tak rozbudowanej ofercie proponujemy naszym klientom kompleksową obsługę w bardzo konkurencyjnych cenach.

Nasi klienci w jednej firmie mogą zamówić wszystkie artykuły identyfikacyjne oraz produkty umożliwiające kontrolę wstępu i dostępu swoich gości.

Współpraca z agencjami eventowymi oraz organizatorami imprez przyczyniła się do przygotowania dla naszych klientów specjalnej oferty eventowej. Nasza oferta to nie tylko opaski na rękę VipBand oraz karty plastikowe, ale wiele innych produktów, zarówno tych praktycznych, jak pięknych i świecących, które znajdą zastosowanie na wielkich masowych imprezach oraz na małych eventach i konferencjach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wartości naszej firmy:

  • najwyższa jakość produktów,
  • profesjonalna obsługa klienta,
  • ciągły rozwój i innowacyjność.

Dzięki tym wartościom oraz wyjątkowym pracownikom pełnym pasji do tworzenia nowych rzeczy, potrafimy usatysfakcjonować najbardziej wymagającego klienta. Nasza doświadczona kadra podejmie się każdego trudnego zadania.

SPRAWDŹ NAS!
Zaufało nam już ponad 4000 klientów, w tym bardzo wiele instytucji państwowych oraz organizacji pozarządowych.

Jesteśmy członkiem programu Solidni w Biznesie. Ten certyfikat potwierdza najwyższą wiarygodność finansową.

Solidni w Biznesie – Certyfikat Trust (http://www.swb-partners.com)

Wszelkie loga i znaki firmowe są użyte tylko w celu prezentacji możliwości produkcyjnych naszej firmy. Nie są to produkty przeznaczone do sprzedaży